Giresunspor’un yeni göğüs reklamı sponsoru Kamer İnşaat oldu. Çotanakların Başkanı Bozbağ, Kamer İnşaat’a Giresunspor’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

 

PTT 1. Lig ekibi Giresunspor’un göğüs reklamı sponsoru değişti. Kamer İnşaat Çotanakların yeni göğüs reklamı sponsoru oldu.

Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, “2015-16 sezonunun ilk yarısında göğsümüzde İlteriş Grup vardı. İlteriş Grup’a teşekkür ediyorum. İlk devrede bizlere önemli katkılar yaptılar. İkinci yarıyla ilgili arayışlarımız vardı. Kamer İnşaat’la anlaşma yaptık. Hasan bey benim idareciliğim veya başkanlığımdan daha önce tanıdığım birisi. Çok değer verdiğim bir büyüğüm kendisi. Hasan beye çok teşekkür ediyorum. Yıllarca beraber aynı mekanda oturduk komşuluk yaptık, bize her zaman büyüklük yaptı, camiam adına çok teşekkür ediyorum. Fatih Sandal’da aynı şekilde Giresunspor’da idarecilik yaptı, kulübümüze her zaman destek verdiler. Sandal ailesine çok teşekkür ediyorum. İşadamlarımız bizlere destekler veriyor. Hepsine teşekkür ediyoruz. Bu birlik beraberlik devam ettiği sürece Giresunspor’un başına kim gelirse gelsin, mali yönetimden taviz vermediği sürece Giresunspor’un önü açık. Bu anlaşma inşallah hem Giresunspor’a hem de Kamer İnşaat’a hayırlı, uğurlu olur.” Şeklinde konuştu.

 

5ML0b5

HASAN SANDAL’DAN İŞADAMLARINA ÇAĞRI

Kamer İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Sandal, “Bu zor günümüzde, zor dönemlerde Giresunspor’umuzun başına geçerek bize bu gururu yaşatan başta Mustafa Temel Bozbağ, yönetimi, futbolcularımıza ve teknik heyetimize teşekkür ediyoruz. Bir iki kişiyle olacak işler değil bu işler. Ne kadar gücümüz artarsa kalitemizde o kadar artar. Tüm işadamlarımızdan destek bekliyoruz. Giresunspor’a başarılar diliyoruz.” Dedi.