Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 Bulutlara uzanan bir hayat...

Mavi gökyüzünün kesintisiz huzura kavuştuğu yerde; modern, yaratıcı dalgaların kıyıya ulaştığı

 son nokta Kamer City. Kamer İnşaat güvencesiyle doğanın eşsiz güzelliği arasındaki bu farklı yapı, Giresun şehrinde kendine yol buluyor…

Yenilikçi, dinamik ve yaşam dolu kapılarını ardına kadar hayata açan bu özenli inşa, Giresun’un en yüksek yapısı olma özelliğini gösteriyor. Sosyal hayatın her alanında hizmet kalitesiyle önemli bir yere sahip olmaktadır. Her katında farklı heyecanlar barındıran bu yapının mimari yapısı şu şekildedir: 9500 m2 kadar geniş bir alana kurulmuş ve 3+1 195 m2 ve 4+1 210 m2 olmak üzere iki daire tipi vardır. Şehir manzarası 4 blok ve 17 kattan oluşan bu inşayla, renkli gözlerle eğlencenize eşlik ediyor. Hayatın hızına yetişemediğiniz anlarda otopark, mescit, çamaşırhane, terzi ve kuru temizleme hizmetleri ihtiyaçlarınızı özenle karşılıyor. 


Hayatınızın müziği, neşesi olan çocuklarınızı bir enstürman gibi işleyecek, eğlenceli dokunuşların vazgeçilmez olduğu, içinizin rahat edeceği kadar çocuklarınız içinde huzurlu bir ortam olan kreş; notalarını hep sizin ve çocuklarınız için çalacak. Doğru frekansta, enerji dolu, sağlıklı yaşamın anahtarları her zaman size; spor club, fitness, havuz, Türk hamamı, sauna, solaryum gibi gündelik zindeliği yakalayan aktivitelerin kapılarını açtırır. Modern dünya içinde fırsatlar yaratmayı hedefleyen bu lüks mimari sizleri huzura kavuşturmayı beklemektedir.

GALERİ
        

KAT PLANLARI
  

 

WEB SİTEMİZ YENİLENDİ
Web sitemiz sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla yenilenerek hizmetinize sunulmuş
devamını oku