Kamer İnşaat olarak, bugüne kadar imza attığımız, örnek gösterilen projelerimizle, hiçbir zaman kaliteden ödün vermeden, teknoloji ve yeniliği hep ön planda tutarak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklı çözümler geliştirerek çalışmayı ilke edindik.

İnşaat sektörü, sahip olduğunuz vizyon ve deneyim kadar, hayata geçirdiğiniz her projenin önünden gururla geçmenizi gerektiren, aynı zamanda insan hayatının sorumluluğunu da taşıyan ciddi bir sektördür. Biz bu sorumluluğun önemini ve değerini her zaman bildik. Yalnızca gayrimenkul satışında değil, satıştan sonra da her zaman bizden konut alanların yanında olduk. Karadeniz’in incisi Giresun’da 1985’den bu yana çevreye saygılı, doğal kaynakları da yaşamınızı kolaylaştırma yönünde kullanıma sunan, insana değer veren projeler üretip yerli ve yabancı müşterilerimize sunuyoruz.

Kamer İnşaat’tan gayrimenkul alan her yatırımcı bizim için ailemizin yeni bir ferdidir…

Sektördeki 31. yılını gururla kutlayan Kamer İnşaat, bu zamana kadar yapmış olduğu binlerce konutu sahiplerine eksiksiz ve zamanında teslim etmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Fatih Sandal